Cześć!

Mam na imię Paula i piszę teksty na zlecenie. Zajmuję się content marketingiem, zapełniam strony internetowe dobrą treścią, blogi firmowe ciekawymi postami, produkty i usługi ubieram w ładne słowa.

Prowadzę fejsbukową grupę LUBIMY PISAĆ. Hobbystycznie bloguję, do szuflady wkładam pierwsze strony swojej powieści. Studiuję psychologię, jestem mamą, nałogowo czytam thrillery i litrami piję kawę.

Co mogę dla Ciebie przygotować?

Opisy produktów i usług

Opisy produktów i usług

Ubieram Twoje produkty i usługi w odpowiednie słowa – po to, by dotrzeć do odpowiednich osób, czyli … tak! Do Twoich przyszłych klientów.

Posty na bloga firmowego

Posty na bloga firmowego

Prowadzenie profesjonalnego bloga związanego z Twoją branżą to strzał dziesiątkę. Nie bez powodu stało się to jedną z bardziej wartościowych reklam, na jaką możesz sobie pozwolić.

Artykuły tematyczne

Artykuły tematyczne

Coś, co lubię najbardziej! Jeśli potrzebujesz tekstu na określony temat, nie mogłeś trafić lepiej. Rzetelny research plus zaangażowanie murowane.

Zakładki Twojej strony WWW

Zakładki Twojej strony WWW

Twoja strona musi mieć dobre fundamenty. Najlepsza grafika, profesjonalny szablon i nowoczesny layont nie pomoże, jeśli zabraknie Ci ciekawej treści.

Teksty SEO

Teksty SEO

Wypozycjonują Twoją stronę i trafisz do osób, na których Ci zależy. Brzmi zachęcająco, prawda? Właśnie dlatego dobrze napisane teksty SEO są dziś tak popularne.

Twój kreatywny projekt

Twój kreatywny projekt

To miejsce na Twoje zlecenie. Może myślisz o stworzeniu poradnika dla swoich klientów, zeszytu ćwiczeń lub quizu? Z chęcią Ci pomogę!

Opinie klientów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Paulą. Potrafi napisać każdy tekst ludzkim i przystępnym językiem, a do tego świetnie rozumie „osobowość” pisanych tekstów oraz osób, dla których pisze. Ma niespotykaną lekkość pisania i w każdy tekst potrafi wpleść emocje, które są przecież równie ważne w przekazie co sama treść.

Sposób podejścia Pauli zarówno do tekstów jak i samego klienta jest godny podziwu. Jej dbanie o szczegóły i dopytywanie o poszczególne elementy tekstu sprawiają, że wiesz iż masz do czynienia z bardzo profesjonalną osobą. Nie zamieniłabym współpracy z Paulą na żadnego innego specjalistę od copywritingu.

Zdecydowanie polecam każdemu kto prowadzi swój internetowy biznes czy blog usługi Pauli. Była niesamowicie pomocna przy tworzeniu opisów dla moich produktów czy choćby przy tekstach na bloga. Paula jest świetnym partnerem biznesowym i zapewnia całkowitą dyskrecję więc nie musisz się bać, że rzeczy z prywatnych rozmów pójdą dalej w świat.

 

– Aleksandra Ross

Jestem zachwycona współpracą z Paulą Stadnik! To miła, serdeczna i otwarta osoba, która w profesjonalny sposób podchodzi do każdego wyznaczonego zlecenia. Potrafi napisać każdy tekst dosłownie,,z marszu”, na szybko tak ułoży słowa, że zgrabnie układają się one w spojna całość, a ich przekaz  przykuwają uwagę.

To niesamowite i godne podziwu, z jakim wyczuciem, empatia i dyskrecja Paula przeprowadza ze mną rozmowy na tematy dosyć prywatne, ponieważ oprócz tekstów promujących moja firmę oraz mnie jako trenera psów prosiłam również o pomoc i wskazówki przy konstruowaniu bardzo po(waznych) pism urzędowych.

Kontakt z Paula jest rewelacyjny. Pomimo znacznej odległości, która nas dzieli dzwonimy do siebie, piszemy wiadomości, rozmawiamy przez Internet. To wlasnie na podstawie długich wywiadów ze mna powstają wspaniałe teksty, podczas wieczornych rozmow z kubkiem herbaty w ręku, kiedy otulona kocem zalewam Paule potokiem słów, a ona błyskawicznie zapisuje wszystko na laptopie, notuje każde nawet z pozoru nieistotne zdanie, które w przyszłości okazuje się być pomocne.

Jesli chcesz szybko otrzymac dobrej jakosci tekst i nawiazac wspolprace z osoba godna zaufania, ktorej nie bedziesz sie bac zdradzic nawet najwiekszych sekretow z zycia zawodowego lub prywatnego, to zdecydowanie polecam Ci teksty pisane ,,piórem ” Pauli.

– Aleksandra Bielecka, Ranczo dla zwierząt

Napisz do mnie. Możesz skorzystać z formularza poniżej lub wysłać zapytanie na adres: kontakt@dziewczynaodpisania.pl

W ofercie znajduje się rzeczy, które piszę najczęściej. Nie znaczy to jednak, że nie piszę np. zeszytów ćwiczeń lub quizów. Piszę! Więc napisz do mnie i zapytaj 🙂

Nie zajmuję się pisaniem precli.

Wysyłam teksty próbne, o długości do 1.000 znaków ze spacjami, lub teksty o podobnej tematyce.

Oczywiście, jak pewnie się spodziewasz – to zależy. 

  • Posty blogowe to ok. 8-10 zł/1.000 zzs
  • Artykuły tematyczne i teksty SEO – 10-15 zł/1.000 zz

Wszystko jednak zależy od specyfiki i ilości zamówionej treści.

Napisz do mnie e-maila

do usłyszenia!